Stránky herního klubu
 

O klubu

V roce 2007 založilo pár nadšenců celoroční soutěž v hraní deskových her s názvem Herní liga.

logo_v-9

Postupem času počet hráčů a množství vlastněných her narostl takovým způsobem, že v roce 2016 padlo rozhodnutí založit oficiální klub s názvem Herní liga. Klub má vlastní stanovy a strukturu. V roce 2007 bylo ve vlastnictví hráčů cca 15 her a soutěže se účastnilo 8 hráčů. V současné době klub disponuje zhruba 600 hrami, ať už ve vlastnictví hráčů nebo klubu, a pravidelných aktivit klubu se účastní na 20 hráčů. Dalších 50 hráčů se v letošním roce zúčastnilo různých jednorázových akcí, resp. turnajů.

Cílem klubu je popularizovat hraní deskových her mezi širokou veřejností a poskytovat podporu svým členům při organizování aktivit souvisejících s hraním deskových her.

Mezi hlavní aktivity klubu patří pořádání celoroční soutěže Herní liga  a letos již 13. ročníku výročního turnaje Boardgame open, organizování dalších turnajů a volného hraní určeného pro širokou veřejnost. Klub zároveň spolupracuje s firmou Albi v rámci programu Albi klub deskovkářů. Dále je podporován i firmami Blackfire, Mindok a Rex hry.

V následujícím období klub připravuje seriál tematických turnajů pro širokou veřejnost. První z nich se uskuteční v listopadu 2016 pod názvem „Zvířata v akci“.  Zároveň klub zvažuje i organizování soutěží a turnajů určených dětem.

Další informace lze nalézt i na facebookovém profilu Klub deskových her Herní liga.

Naše nabídka.

Partneři klubu