Stránky herního klubu
 

Teambuilding

Tak trochu jiný teambuilding.

Máte pocit, že už jste vyzkoušeli snad vše, co se nabízí jako vhodná teambuildingová aktivita? Máte chuť vyzkoušet něco nového?

Nabízíme Vám uspořádání teambuildingu formou hraní moderních kooperativních deskových her, kde hráči nesoupeří mezi sebou, ale hrají dohromady a snaží se porazit hru. Mohou tak všichni společně vyhrát či prohrát. Při tomto typu her je velice nezbytná komunikace mezi hráči. Umění naslouchat, vytvářet strategie, správně a mnohdy i rychle rozhodovat – v týmu, nikoli každý sám za sebe…

Co vás čeká?

Můžete spopandemiclečně zachránit co nejvíce lidí z hořícího domu dřív, než je oheň zabije a než na vás pod záplavou plamenů dům spadne (Záchranáři).

Můžete ochránit lidstvo před smrtícími chorobami, když po světě se začínají šířit celkem čtyři neznámé nemoci a je jen na vás, zda se vám na všechny podaří nalézt lék a vyléčit nakažené. (Pandemic).zachranari

Můžete vyšetřovat podivné události v americkém městečku Arkham v období dvacátých let 20. století a porazit protivníka označovaného jako Prastarý (Arkham Horror, Eldritch horror).

Můžete se stát členy týmu vesmírných průzkumníků, kteří mají prozkoumat odlehlý sektor vaší galaxie. Co vám u náboru už ale neřekli je, že spíš než o prozkoumánarkhamí sektoru půjde hlavně o přežití jeho nástrah. (hra s pomocí Audio CD – Space alert).

Můžete se postavit hordě nepřátel, kteří míří z lesů a hor na hrad Rietburg, hrad ubránit a stát se opraspacealertvdovými andorskými hrdiny. Zvládnete pomoci uzdravit nemocného krále, najít vzácné diamanty a v neposlední řadě zneškodnit prastarého a zuřivého draka? (Andor).

Můžete se stát studenty kouzelnické akademie, kteří otevřeli Velkou knihu strašlivých čar, kde nenašli ta nejlepší zaklínadla, jak doufali, ale vypustili do světa nepředstavitelná hrůzná stvoření, jež se snaží pomocí zničení kleteb zahnat zpět do knihy. (Velká kniha strašlivých čar).

andorMůžete stanout ve vedení mezinárodní organizace XCOM, čelící mimozemské invazi, kdy vaxcomším úkolem bude usměrňovat vzrůstající paniku na dílčích kontinentech, chytře hospodařit s dostupnými zdroji a všemi dostupnými pozemními či vzdušnými silami bránit případné „domestikaci“ lidské rasy. (hra na motivy PC předlohy X-COM: UFO Defense).

Stupeň obtížnosti a časovou náročnost her si zvolíte sami. My Vám hru vysvětlíme, provedeme Vás prvními koly hry a zbytek je již na Vás.